map markerul. Postępu 3, 02-676 Warszawa
facebook
SPRZEDAŻ PALET NOWYCH I UŻYWANCH
W ofercie posiadamy europalety oraz palety przemysłowe. Sprzedajemy palety nowe oraz używane spełniające kryteria stanu użytkowanych palet ładunkowych określone w Karcie UIC 435-2 i kart Oceny Palet ECR / EPAL. Zamówienia realizujemy tego samego dnia. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą handlową.
palety drewniane
Palety EURO FUMIGOWANEEuropalety Warszawa

Palety EURO FUMIGOWANE

Sprzedajemy nowe, suszone europalety fumigowane fitosanitarne IPPC. Posiadamy w ofercie również używane, jasne, suche europalety. Zamówienia realizujemy tego samego dnia własnym transportem.

Europaletywyceń zamówienie
Palety przemysłowePalety przemysłowe Warszawa

Palety przemysłowe

Sprzedajemy palety przemysłowe w trzech najbardziej popularnych rozmiarach: 1200x800, 1200x1000 oraz 800x600. W ofercie posiadamy palety o różnym udźwigu w zależności od wymagań klienta. Oferujemy nowe i używane palety przemysłowe.

Palety przemysłowewyceń zamówienie
Palety nietypowePalety nietypowe Warszawa

Palety nietypowe

Wykonamy każdy rodzaj palety drewnianej. Kiedy występuje potrzeba wysyłki niestandardowego przedmiotu o dużych rozmiarach bądź wysokich elementów potrzebujących bocznego wsparcia służymy radą techniczną.

Palety na wymiarwyceń zamówienie
01
Transport
palet

Własny transport skraca czas realizacji zamówienia. Na terenie Warszawy transport jest BEZPŁATNY przy zamówieniu minimum 100 sztuk.

czytaj więcej
02
Skup
palet

Skupujemy palety euro i przemysłowe, uszkodzone oraz pełnowartościowe. Profesjonalna obsługa oraz szybki rozładunek i załadunek palet.

czytaj więcej
03
Pytania i
odpowiedzi

Macie Państwo pytanie dotyczące palet? Nie wiecie co oznacza dany znak lub co dyskwalifikuje paletę z dalszego obrotu? Tu znajdziesz odpowiedzi.

czytaj więcej
04
Stała
współpraca

Świadomość korzyści które płyną ze stałej współpracy dla naszych Klientów motywuje nas do ciągłego rozwijania tego modelu. Sprawdź co przygotujemy dla Ciebie.

czytaj więcej

Palety drewniane firmy Centerpal

palety drewniane typu europaleta

Witamy na oficjalnej stronie firmy Centerpal. Znajdą tu Państwo informacje na temat naszej oferty handlowej oraz podstawowe informacje dotyczące palet drewnianych (dział FAQ). Nasza firma to najlepszy możliwy wybór w zakresie palet euro oraz przemysłowych.

Nasza firma powstała z myślą o gałęzi przemysłu, w którym istotną rolę odgrywają platformy drewniane. Rosnące na nie zapotrzebowanie przyczyniły się do szybkiego rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju palety drewniane nowe oraz używane. W firmie CenterPAL można zamówić palety przemysłowe oraz europalety najwyższej jakości w najkorzystniejszej cenie na rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie handlu paletami. Dostarczamy palety własnym transportem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Działalność naszej firmy opiera się na: produkcji nowych palet przemysłowych; skupowanie używanych palet; stałe odbiory palet z Państwa firmy własnym transportem oraz wymiana palet uszkodzonych na pełnowartościowe. Nowe palety nietypowe można zamówić w dowolnym wymiarze oraz gatunku jakościowym. Oferta na naszej stronie zawiera specyfikacje palet przemysłowych, które na bieżąco posiadamy w magazynie, czas oczekiwania na dostawę to tylko czas załadunku i transportu.

Posiadamy punkty w Warszawie, Mszczonowie i Tarczynie, natomiast nasze usługi świadczymy dla klientów z całego województwa mazowieckiego. Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o dostawie do Sochaczewa, Otwocka, Nowego Dworu Mazowieckiego czy dowolnej innej miejscowości zlokalizowanej w okolicach Warszawy.

Heblowane
palety meblowe

Meble z palet to ostatnio modny i oryginalny nurt w urządzaniu wnętrz. Drewniane palety mają zastosowanie w aranżacji domów, ogrodów i restauracji.

Oferujemy gotowe heblowane palety do produkcji mebli. Palety meblowe najczęściej znajdują zastosowanie w realizacji autorskich łóżek, wypoczynków i stolików kawowych.

Co powinieneś wiedzieć o paletach
01
Od czego zależy cena nowych palet przemysłowych?

Główne czynniki kształtujące cenę palety drewnianej to: ilość wykorzystanego surowca; certyfikatu ISPM15 - IPPC (suszenie palet znacznie wpływa na jej cenę) oraz ilości gwoździ potrzebnych do jej zbicia; stopnia skomplikowania palety (układ desek, podstawek, wsporników, mocowań na stale umieszonych w palecie itp) oraz ostatnim czynnikiem wpływającym na cenę palety jest jej transport.

02
Jaka powinna być wilgotność nowych palet euro?

Palety euro z cechą EPAL od 1 stycznia 2010 roku muszą obowiązkowo być poddane obróbce termicznej ISMP15 potwierdzoną znakiem IPPC. Potocznie mówi się, że są to palety fumigowane lub palety fitosanitarne. Wilgotność nowych palet euro nie może przekraczać 22%. Proces fumigacji czyli wysuszenia drewna z których będzie powstawała paleta ma na celu likwidację wszystkich organizmów, które mogą zaszkodzić ekosystemom innych państw do których trafia paleta.

03
Co oznaczają znaki na lewym klocku w paletach euro?

Na lewym wsporniku może znajdować się znak EPAL (the European Pallet Association) bądź znak danej kolei danego Państwa (DB – Niemcy, CD – Czechy, HZ – Chorwacja, VR – Finlandia, MAV – Węgry, ÖBB – Austria itp.) Obecnie wszystkie znaki państwowe są zastąpione znakiem UIC. Palety posiadające znaki państw dalej spełniają wszystkie normy i są w obiegu.