CENTERPAL PALETY

Działalność firmy opiera się na produkcji i sprzedaży palet drewnianych. Nasze doświadczenie wzbudza zaufanie wśród klientów krajowych oraz zagranicznych. Gwarantujemy systematyczne dostawy palet własnym transportem do Twojej firmy.

SZYBKI KONTAKT

ul. Jana Kazimierza 35/37
PL 01-248 Warszawa
centrumpaletowe@gmail.com
 
502-645-075

Palety EUR

Palety przemysłowe

Palety nietypowe

Skup i wymiana palet

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów, oferujemy skup palet używanych oraz nowych. Skupujemy palety pełnowartościowe, uszkodzone, jasne i ciemne. Na naszych skupach palet można sprzedać następujące rodzaje opakowań drewnianych: palety euro (EPAL oraz kolejowe: MAV, DB, CD, HZ, Green Cargo itp.), palety przemysłowe 1200x800, 1200x1000 oraz 800x600.

Wózki widłowe na naszych skupach umożliwiają błyskawiczny rozładunek oraz załadunek palet. Zapewniamy odbiór palet drewnianych od firm oraz klientów indywidualnych własnym transportem. Oferujemy również wymianę palet na bardzo korzystnych warunkach. Wymieniamy palety uszkodzone na pełnowartościowe.

Poszukujemy stałych dostawców używanych palet euro oraz przemysłowych z całej Polski. Stałym dostawcom palet możemy zaoferować specjalne, najbardziej korzystne ceny skupu na rynku.

 


Godziny otwarcia i lokalizacje naszych skupów palet:

SKUP PALET 1
Mszczonów, Zbiroża, trasa 50, obwodnica Mszczonowa kierunek Grójec, 127km trasy, koniec obwodnicy Mszczonowa, stacja Orlen i duży TIR parking, czynne od poniedziałku do soboty całodobowo.

SKUP PALET 2
Warszawa, ul. Jana Kazimierza 35/37, wjazd od ulicy Boguszewskiej, czynne od poniedziałku po piątku w godzinach 7.30 – 16.00. 

Transport

Palety - Transport

Oferujemy transport palet drewnianych do Państwa firmy. Pozwala nam to na szybkie realizacje zamówień. Palety możemy dostarczyć do wyznaczonego przez klienta miejsca. Zapraszamy do współpracy.

Twoje logo na palecie

Palety - Twoje logo na palecie

Oferujemy znakowanie nowych palet przemysłowych. Używany przez Państwa graficzny znak towarowy umieszczamy na wspornikach (klockach) palety. To forma reklamy, którą zobaczyć może cały świat.

Vademecum palet

Palety - Vademecum palet

Ten dział zawiera podstawową więdzę dotyczącą palet drewnianych. Dział jest stale aktualizowany i pozwoli każdemu zaczerpnąć niezbędnych informacji. W każdą środę nowy wpis. Zapraszamy do lektury.

Pytania i odpowiedzi

Palety - Pytania i odpowiedzi

Macie Państwo pytanie dotyczące palet? Nie wiecie co oznacza dany znak lub co dyskwalifikuje paletę z dalszego obrotu? Zbiór pytań i odpowiedzi znajduję się w tym dziale. Pytania zadajemy używając formularza w dziale kontakt.

 
Palety | Oferta | Vademecum palet | Pytania i odpowiedzi | Kontakt
Copyrights CenterPal
Tworzenie stron www - Webstorm